Odkazy

Jakýkoliv informační systém napojíme téměř na cokoli. DataHub zajistí komunikaci s nejrůznějšími zařízení z výroby a Vaším informačním systémem. Informační systémy Olomouc, ale i celá ČR.

Specializujeme se na plastová okna a sítě proti hmyzu. Poradíme si i s exteriérovými a interiérovými doplňky. Montujeme a servisujeme dveře a vrata. Sídlíme v krásné obci Úsov nedaleko Mohelnice, ale působíme i po celé ČR.

Reality v USA na Floridě - vynikající investice do nemovitostí v Americe, ale i luxusní bydlení na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Naše reklamní agentura nabízí klientům kompletní služby z oblasti reklamy a propagace - tisk billboardů, výroba plachet, reklamní textil, autopolepy, popisná čísla na dům, roll-upy, a podobně.

Nabízíme kompletní realizace interiéru – Suvák Interiér. Působíme primárně v Olomouckém kraji (Olomouc, Šumperk, Rýmařov, Prostějov, Přerov), ale realizujeme interiéry i po celé ČR.

Výroba palubek, plotovek a briket – Palubky Chýňava. Nabízíme obkladové palubky, podlahové palubky, ale i dřevěné ploty a dřevěné brikety. Primírně působíme a palubky nabízíme ve městech Praha, Beroun a Kladno.

Zábavní agentura se specializuje na elektrická dětská autíčka k pronájmu. A na mnoho dalších atrakcí k pronájmu, jako je skákací hrad, trampolína pro děti, motokáry, skluzavky).